HAKKIMIZDA

Hakkımızda

2007 yılında ilk adımını atan Siyah Beyaz Yayınları, gerçekleşen bir hayalin ürünüdür. Yaptıkları işten emin olan insanların yan yana geldiği, kendi farkında olmayan yaratıcı insanları bünyesine toplamayı hedef alan merkezdir. Yirmi beş yıllık birikim ürünü olan bu merkez; Kitabın her kademesinde bulundu. Koli oldu kitap taşıdı, raf oldu kitap dizdi, eleştirmen oldu eleştirdi, okuyucu oldu okudu… Şimdi yayınlayıp kokusunu içine çekiyor, kokusunu dağıtıyor.

Amacımız belli; Bunu da mı yaşayan varmış, ne kadar ilginç hiç duymamıştım, çok güldüm, çok ağladım, elimden bırakamadım gibi cümleleri kurdurabilecek eserleri sizle buluşturmaktır. “Bilmediğimiz o kadar çok şey var ki” cümlesini ortadan kaldırmak, bir gözyaşına ortak olmak, bir gülümsemeye ortak olmak, bir farkındalığa ortak olmak adına çıktığımız bu yolda. Sizin için keşfe çıkarken, keşif edeceğiz.

Karanlığa inat, "Siyah Beyaz Kitap..."

Romans Yayınları,

Siyah Beyaz Yayınları, politik muhaliflik alanında Türkiye’de ilk sıralarda yer alan bir yayınevi. Biz “Siyah Beyaz Yayınlarını” yukarılara taşımak için çok emek harcadık, okuyucularımız bu emeklerin karşılığını verdiler, var olsunlar...

2018’in başlarında politik alanın dışında da iyi işler yapabileceğimiz inancı ile “Romans Yayınlarını” kurduk. Edebiyat, Sanat, Felsefe, Çocuk, Tiyatro, Şiir gibi alanlarda bu yayınevimizi de Türkiye’nin sayılı yayınevlerinden biri yapacağımızdan bizim şüphemiz yok, sizinde olmasın...

Romans Dükkan

Yayınevlerimizin ürünlerini ilk elden ve en uygun fiyata, siz değerli okuyucularımıza ulaştırabileceğimiz e-ticaret sitemiz. Aynı zamanda yayınevlerimizin "kitap basma" aşamalarını öğrenebileceğiniz rehber sitemizdir.

İnönü Mah. Büyük Atatürk Cad. No: 7/B / Ataşehir / İstanbul / Türkiye   Telefon : 0 (531) 893 27 71     
E-Posta : destek@romansdukkan.com
© 2020 Romans Dükkan Tüm Hakları Saklıdır